default

Як під Дніпром будують об’їзну (Фото)

Під Дніпром будують об’їзну дорогу. Робота кипить на трьох ділянках автошляху. Дорожники працюють над дворівневою розв’язкою та проїздом для сільгосптехніки. А ще – розводять комунікації. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Розбудова інфраструктури регіону – це не лише реконструкція шкіл, садочків, стадіонів. А й будівництво якісних автошляхів. Нині у різних куточках області працюють дорожники та важка техніка. Зокрема, під Дніпром зводять об’їзну дорогу», – сказав Валентин Резніченко.

На перетині з вулицею Аеропортівською зводять транспортну розв’язку. Роблять котлован під опору шляхопроводу. Вже звели усі 44 буронабивні стовпи. На монтаж кожної палі – пару днів роботи.

«Південний обхід, або об’їзна – давня мрія багатьох водіїв. Новий автошлях не лише з’єднає запорізьку трасу з Південним мостом. А й розвантажить місто від фур та транзитного транспорту», – сказав в.о начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Інша ділянка – на вулиці Мільмана, поряд із Південним мостом. Дорожники переносять комунікації та облаштовують колектор для відводу води.

Працюють і в районі проїзду для сільськогосподарської техніки. Вже встановили бар’єрну огорожу та зробили водовідведення. На черзі – гідроізоляція та облаштування покриття.

Об’їзну під Дніпром зводять за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

default

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!