Дізналися діагноз: у Дніпрі на вулицю викинули породистого кота

Волонтери Дніпра знайшли Маріка на вулиці у жалюгідному стані. Довгий час думали, що котик загубився, намагалися найти його господарів. Тепер вони впевнені, що котика просто винесли на вулицю, дізнавшись його діагноз.

«Маріку необхідний інсулін, дієтичний корм і постійний контроль цукру у крові. В умовах притулку це робити неможливо, тому Марік знову в клініці на стаціонарі. На жаль, рахунки за лікування захмарні, інсулін – недешева штука. Щодня витрачається кілька сотень гривень! Ми не маємо таких коштів, тож доля Маріка зараз у ваших руках», – звернулися до дніпрян волонтери «Верности».

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою “Для Маріка»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Маріка»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування – це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками “кому найбільш потрібно”, “на срочников”, то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.