Підприємці Дніпропетровщини презентують інвестиційні проекти дипломатам з різних країн світу

Австралія, Іспанія, Канада, Аргентина, Угорщина, Бельгія, Словаччина. Інвестиції з понад 15 країн можуть отримати підприємці Дніпропетровщини. Вони презентують проекти з розвитку власного бізнесу дипломатам з різних країн світу. Іноземці передадуть цікаві ідеї дніпропетровців бізнесменам своїх країн. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Дніпропетровщина – економічно привабливий регіон. Ми гарантуємо необхідні умови для розвитку бізнесу кожному, хто хоче працювати, – зазначив голова ОДА Валентин Резніченко. – Ми відкриті до співпраці. Електронні закупівлі, адмінпослуги онлайн та інвестцентр вже сприяють залученню до області інвестицій. Цього тижня матимемо ще одну можливість довести закордонним партнерам: в області є перспективні бізнесмени, які прагнуть розвиватися та знають, як це зробити».

Під час візиту іноземці зроблять акцент на безпосередньому спілкуванні з бізнесменами. Вони зустрінуться з представниками провідних підприємств області, які презентують власні інвестиційні проекти. В Коворкінг-центрі гості поспілкуються з керівниками IT-компаній Дніпропетровщини. У вітчизняних програмістів вже є позитивний досвід роботи з міжнародними партнерами. IT-шники мають креативні ідеї та готові запропонувати нові варіанти співпраці.

Про економічний потенціал Дніпропетровщини дипломатам розкажуть і в ОДА. Йтиметься й про інноваційні реформи, які полегшують роботу бізнесу: портал онлайн адмінпослуг IGov, електронні закупки Prozorro. Всю інформацію гості передадуть потенційним інвесторам в своїх країнах.

Всі делегати, які завітають до області, члени Міжнародного Трейд-клубу. Його створили в Україні майже 25 років тому. Нині Трейд-клуб об’єднує представників близько 60 посольств та міжнародних організацій. Його мета – розповісти іноземним бізнесменам про економічний потенціал України. Це дозволяє налагодити нові ділові контакти та залучити в країну іноземні інвестиції.

Залишити відповідь