Підрядник переробляє ремонт дніпропетровської вулиці Робоча власним коштом

На дніпропетровській вулиці Робочій знову працює техніка. Підрядник розпочав переробляти зроблений минулоріч ремонт. Після зими асфальт на деяких ділянках дороги почав «сипатися». Покриття підрядник ремонтує власним коштом. Роботи має завершити до кінця місяця.

ремонт улицы Рабочей

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«У 2015-му на ремонт доріг Дніпропетровщини витратили 200 млн. грн. обласних коштів. Оновили покриття на 300 дорогах. Від підрядників вимагали якісної роботи. Після зими перевірили, чи впоралися вони з завданням. Склали претензії до компаній, які вже переробляють неякісне покриття власним коштом. Сьогодні гарантійний ремонт розпочався на дніпропетровській вулиці Робоча», – зазначив очільник області Валентин Резніченко.

ремонт улицы Рабочая

Минулоріч вулицю Робочу капітально відремонтували. Поклали більше 93 тисяч квадратних метрів нового асфальту. За півроку верхній шар покриття на деяких ділянках дороги почав «розсипатися». Підрядник пояснює: асфальт не витримав навантаження від фур, які рухаються по Робочій. Руйнування відбулося в місцях, де машини найчастіше гальмують – на підйомі та поворотах.

ремонт улицы Рабочая

«Ми розпочали відновлення верхнього шару покриття. Обсяг робіт невеликий – трохи більше 2 тис. квадратних метрів дороги. Покладемо асфальт міцніший за попередній, щоб фури не руйнували його», – розповів заступник директора компанії-підрядника «УПС» Сергій Нестеренко.

Нестеренко

Перероблятимуть дорогу на двох ділянках – перехресті Робочої та Антоновича та від Антоновича до Кавалерійської. Гарантійний ремонт підрядник виконує власним коштом. Роботи мають завершитися до кінця місяця. Потім комісія при ОДА знову перевірить якість ремонту.

ремонт улицы Рабочая

Цьогоріч на ремонт дорожнього покриття в області заплановано близько 1 млрд. гривень. З них понад 400 млн. гривень – з обласного бюджету.

ремонт улицы Рабочая

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь