Плюси онлайн-обмінників та як ними користуватися

Що таке онлайн-обмінники електронних валют? Це такі сервіси, що призначені для обміну електронних грошей. Більшість з них обмінюють актуальні криптовалюти, рублі та долари з електронних гаманців на інші валюти. Деякі також мають офіси у великих містах країни, надають сервіс з обміну електронних валют на паперові реальні гроші.

Як користуватись онлайн-обмінником

Для того, щоб скористатися такими сервісами, необхідно спочатку визначитися, який з них підійде саме вам. Для цього варто скористатися можливостями інтернету та вивчити актуальні дані щодо сервісу.

Загляньте на сайти популярних обмінників та порівняйте курси на обмін за напрямом, що вас цікавить. Наприклад, вас цікавить курс євро в Тернополі. Перейдіть на сайти-моніторинги електронних валют та проаналізуйте доступні пропозиції, резерви, термін роботи обмінника та відгуки.

Вбийте назву вибраних вами сервісів у пошукові мережі з добавкою слова «відгуки» та перейдіть на форуми з обговореннями специфіки роботи.

Переваги сервісів

Зараз існує зараз безліч сервісів подібного плану, то й конкуренція серед них велика. У зв’язку з чим кожен з них намагається максимально покращити свій інтерфейс на сайті, зменшити курс та надати максимально повну підтримку користувачам.

Сервіси мають максимально інтуїтивно зрозумілі інтерфейси, щоб кожен відразу зрозумів, як діяти.

Полів для заповнення заявки небагато, але всі вони є важливими. Вам не потрібно вводити свої паспортні дані або номер телефону – система не потребує такої інформації для здійснення обміну.

Як правило, необхідно ввести лише суму, реквізити для виведення коштів (номер картки або гаманця), а також електронну адресу для отримання повідомлення за заявкою. Іноді необхідно вказати і ПІБ, якщо обмін відбувається з використанням банківської картки.

Багато сервісів фіксують курс на момент заповнення заявки, або на кілька годин, поки триває проведення обміну. Це, безперечно, є плюсом, оскільки курс валют, особливо криптовалют, може змінюватися протягом години. Курс долара в Тернополі (або в інших містах країни) не такий мінливий, але також схильний до коливань.

Кошти після обміну проходять максимально швидко. При цьому нікуди не потрібно їхати, що, звичайно, теж неймовірно зручно. Найбільшим плюсом є те, що шахраїв серед таких сервісів набагато менше, ніж серед фізичних осіб, які також надають послуги з обміну. А відгуки про послуги можна прочитати на різних ресурсах.