Поліцейські Дніпропетровщини завітали на тематичну виставу

Співробітники відділу безпеки руху УПД ГУНП в області охоче відгукуються на запрошення педагогів відвідати навчальні заклади, дошкільні установи. Лекції, бесіди, уроки на тему безпеки дорожнього руху у виконанні людей в погонах, «при службі» сприймаються дітьми з великим інтересом. Відтак і профілактичний ефект від таких зустрічей більший.

18 листопада, в рамках Тижня безпеки дорожнього руху, учні початкових класів навчально-виховного комплексу № 12 міста Дніпра підготували для своїх друзів виставу з Правил дорожнього руху.

На перегляд театралізованого повчального уроку під назвою: «Правила дорожнього руху знай і завжди їх пам’ятай» завітали і працівники поліції. Ото ж, гості не лише поспілкувались з вихованцями закладу, але й стали глядачами справжньої вистави з казковими героями, цікавими сюжетами, змаганнями, вікторинами, піснями і танцями.

За допомогою яскравої вистави юні актори в ігровій формі розповіли, як треба поводитися в різноманітних ситуаціях, що можуть виникнути під час участі у дорожньому русі, про сигнали світлофора та дорожні знаки. А також відобразили ситуації, що найчастіше призводять до дорожньо-транспортних пригод і нагадати всім присутнім, зокрема одноліткам, про необхідність дотримання Правил дорожнього руху.

Усім без винятку учням, педагогам, правоохоронцям дуже сподобалася вистава, яка пройшла в жвавому ритмі, з великим зацікавленням дітей до безпеки дорожнього руху.

Такі заходи відіграють велику роль у вихованні законослухняних громадян, бо дають змогу сформувати у дітей навички безпечної поведінки на дорозі. На згадку про зустріч діти отримали від поліцейських тематичні розклади уроків та листівки.

Відділ управління превентивної діяльності
Головного управління Національної поліції
в Дніпропетровській області

Добавить комментарий