Поліцейські Дніпропетровської області долучилися до всеукраїнської акції

Всеукраїнська акція «Здай кров — врятуй життя!» стала одним з ключових заходів Тижня безпеки дорожнього руху, до якого долучились ті, хто щоденно несе службу на автодорогах області, забезпечуючи безпеку водіїв, пішоходів та пасажирів.

Працівники поліції Павлограда та Кривого Рогу прийшли до медичних закладів, аби як і їх колеги з інших регіонів України, здати кров для потерпілих у дорожньо-транспортних пригодах.

Під час виконання службових обов’язків працівники поліції майже щодня стикаються з дорожньо-транспортними пригодами та їх страшними наслідками, коли врятувати чиєсь життя можна лише вчасним переливанням донорської крові, якої іноді так бракує на станціях переливання.

Вартість та швидкоплинність життя і здоров’я можна зрозуміти та оцінити лише побачивши на власні очі, як людина його втрачає. І нема різниці, сталось це з її власної вини, або через помилку інших.

Так, ставши донорами, правоохоронці Дніпропетровщини вкотре поповнили «запаси» станцій переливання крові і сподіваються, що проведення таких заходів допоможе врятувати не одне життя, а також, приверне увагу громадськості до проблем гарантування безпеки дорожнього руху та ще раз нагадає про масштаби смертності на автодорогах.

Відділ управління превентивної діяльності
Головного управління Національної поліції
в Дніпропетровській області

Добавить комментарий