Політехнічний коледж – навчальний заклад для тих, хто мріє про якісну освіту

«Обрати професію – обрати долю», — радить відоме прислів’я, зміст якого глибоко розуміють усі батьки, турбуючись про виховання та навчання своїх дітей, відчуваючи відповідальність за їх визначення у надзвичайно динамічному та мінливому світі професій. Тому, знаючи, що Ваш син або донька мріє стати залізничником, варто й самим розібратися в такому непростому питанні як професійне самовизначення, ознайомлення з тонкощами та вимогами, що висуває цей фах, та бути корисним порадником у виборі відповідного навчального закладу.

Політехнічний коледж
Довжелезний список «вишів», які ми розглядали, швидко скорочувався. Наші «прогулянки» сайтами навчальних закладів, відгуки випускників та роботодавців, перспективи працевлаштування зробили свою справу – ми обрали наш ідеальний ВНЗ – Політехнічний коледж Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет». А щоб сповна відчути атмосферу коледжу, отримати власне враження, «побачити себе там», ми, як і численна кількість батьків і абітурієнтів, відвідали День відкритих дверей і зрозуміли, що не помилились. Перше, що вразило, — це затишок і любов, з якою облаштовано кожен куточок коледжу: при вході вас привітно зустрічає зелене світло справжнього залізничного світлофора, у вестибюлі – квіти, скляні вітрини з кубками та нагородами вихованців, сучасний телевізор, що транслює тематичні відеороботи студентів та викладачів. А далі – справжнє диво: діючий макет залізничної станції, який виявився справжнім дипломним проектом! Облаштовані спортивна та тренажерна зали, бібліотека, оснащена комп’ютерами та електронними підручниками, цікавий музей, доглянуті сучасні кабінети, укомплектовані комп’ютерні аудиторії, майстерні та лабораторії з діючими макетами, пультами управління, в тому числі віртуальними у вигляді програм, – все це нас остаточно переконало, що найвищою цінністю для педагогічного колективу Політехнічного коледжу є студенти – різнобічні, гармонійно розвинені, професійно досконалі, виховані й талановиті…

Політехнічний коледж
Промайнув час, і тепер ми – горді батьки випускника Політехнічного коледжу Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет». І саме тепер маємо повноцінне право сказати, що Політехнічний коледж – один з найкращих закладів І-ІІ рівня акредитації, а його чудова репутація є результатом роботи великого та дружнього педагогічного колективу, його постійного інтелектуального, психологічного та морального вдосконалення. Високий рейтинг Політехнічного коледжу ДВНЗ «КНУ» в межах Дніпропетровської області та України в цілому складався протягом чотирьох десятиліть як результат спільної праці всього колективу.
Рівень навчально-виховного процесу високий, пріоритетом є не кількість знань, а їх якість. Чільне місце посідає виховання загальнолюдських цінностей, патріотичне виховання і відродження національних традицій українського народу. Завдяки ентузіазму, душевному настрою педагогів, усі роки перебування в коледжі студенти відчувають їх турботу та увагу. Тут працюють люди, небайдужі до дитячої долі, готові надати підтримку в будь-якій ситуації. Колектив коледжу вбачає своє завдання не тільки в підготовці професіональних кадрів, а й у вихованні здорового інтелектуально розвиненого молодого покоління. Тому дозвілля студентів – це важлива складова роботи навчального закладу. У коледжі до цієї проблеми ставляться з усією відповідальністю. Велика кількість гуртків і спортивних секцій дає змогу кожному студентові обрати заняття за інтересами, проявити свій талант та обдарування. Участь в яскравих і насичених талантами оглядах художньої самодіяльності, міських, обласних та республіканських спортивних змаганнях – ось таке життя студентів у позаурочний час.

Політехнічний коледж
Якісна підготовка фахівців, що так необхідна на багатьох підприємствах, забезпечує стовідсотковий розподіл випускників. Це, безумовно, заслуга всього педагогічного колективу, в тому числі особисто директора Кулішової Наталії Олексіївни, новаторський дух та педагогічний хист якої допомагає вміло організовувати роботу всього колективу, усвідомлюючи свою відповідальність перед людьми, не шкодуючи зусиль для утвердження загальноприйнятих цінностей, впевнено крокуючи до своєї мети — підготовки успішної людини, сучасної демократичної особистості, професіонала.

Добавить комментарий