Поліція Дніпра повідомила про розбійний напад (Фото)

10 жовтня, близько опівночі спецлінії 102 надійшло повідомлення про розбійний напад на неповнолітнього на проспекті Слобожанському. Патрульні прибули на виклик. Вони зустрілися із потерпілим та заявницею – матір’ю 16-річного хлопця. Той розповів, що до нього підбігло 3-є невідомих, розпилили йому в очі газ, вихопили з рук телефон та побігли в напрямку мосту. Повідомляють у патрульній поліції Дніпра.

Поліцейські оглянули прилеглу територію, спочатку нікого не виявили і передали прикмети нападників іншим екіпажам. Пізніше, під час патрулювання, опитуючи людей, охоронці порядку дізналися, що ймовірно причетні до розбою громадяни можуть перебувати на вулиці Виробничій. Перевіряючи цю інформацію вони виявили неподалік підозрілий автомобіль Daewoo Nexia.

Справа в тому, що номер, встановлений на ньому, вказаному транспортному засобу не належав. В автомобілі перебували 3 чоловіків. Вони були схожі за прикметами на кривдників неповнолітнього. Поліцейські вирішили перевірити людей та автомобіль. Пояснити чому на ньому номери, які йому не належать особи не змогли. Під час поверхневої перевірки у громадян виявили травматичні патрони, металевий кийок, а під сидінням авто – предмет схожий на пістолет, споряджений травматичними патронами. На місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу, яка вилучила знайдене та автомобіль.