Поліція Дніпра просить не провокувати зловмисників 

У Дніпрі поліцейські затримали «любителя» чужих телефонів. Незнайомець вирвав із рук перехожого мобільний телефон та кинувся навтьоки. Розуміючи, що його переслідує поліція, зловмисник спробував позбутися речового доказу.

21 жовтня до поліції звернувся мешканець Дніпра та повідомив, що в момент, коли він йшов по вулиці Фабрично- Заводській невідомий чоловік його пограбував, забравши мобільний телефон. Правоохоронцям вдалося оперативно наздогнати та затримати грабіжника. Ним виявився раніше засуджений 30-річний дніпрянин. Під час втечі зловмисник викинув в кущі речовий доказ, проте під час огляду прилеглої території поліцейські його знайшли та вилучили.

За даним фактом слідчим відділенням Чечелівського відділення поліції було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 186 Кримінального кодексу України (Грабіж). Наразі затриманому повідомлено про підозру та вирішується питання щодо обрання до нього запобіжного заходу.

Поліція звертається до громадян, бути уважнішими до особистих речей та не провокувати зловмисників своїми безпечними діями.