Понад 30 тис мешканців Дніпропетровщини зареєструвалися на вступний тест до вишу

Завершилася реєстрація на цьогорічні вступні випробування до вишу. Складати національний мультипредметний тест забажали понад 30 тис абітурієнтів із Дніпропетровщини.

Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олексій Полторацький.

 «Цьогоріч вступники до вишу замість ЗНО складають національний мультипредметний тест. Усі охочі вже зареєструвалися. Зараз у Дніпропетровському регіональному центрі оцінювання якості освіти обробляють документи від майбутніх абітурієнтів», – зазначив Олексій Полторацький.

 Тепер майбутні абітурієнти мають у травні підтвердити бажання складати тест на власній інформаційній сторінці, створеній на сайті. Там же – повідомити регіон, у якому перебуватимуть у липні.

 Національний мультипредметний тест міститиме 60 завдань з української мови, математики, історії України. Вони відповідатимуть змісту програм ЗНО з цих предметів. На виконання абітурієнти матимуть 90 хвилин.

Цьогоріч тест складатимуть для вступу до вишу на основі повної загальної середньої освіти. На всі спеціальності на бюджет та окремі – на контракт.