Пошуки зниклого солдата у Дніпрі: можливо суїцид?

Будь-яка інформація стосовно ймовірного перебування солдата строкової служби Владислава Бараніченка, який 22 січня зник у Дніпрі, буде взята до уваги в поліції. Про це йшлося на пресс-конференції в головному управлінні поліції області.

За інформацією мами хлопця, 22 січня він приїхав до Дніпра та безвісно зник. «Поліцією був встановлений водій автобуса, на якому Владислав їхав 22 січня із Маріуполя до Дніпра. Згідно з відео, отриманого з камери, розташованій в автобусі, хлопець вийшов на центральному автовокзалі Дніпра. Ми надали запити про вилучення відеозаписів з камер зовнішнього нагляду на території автовокзалу. Наші співробітники перевіряють всі лікувальні заклади міста та області щодо звернення до них Владислава або осіб з невстановленими даними. Здійснюється перевірка моргів на предмет встановлення безвісно зниклого серед осіб невпізнаних трупів», — повідомив заступник начальника слідчого відділу Дніпровського ВП  Іван Сокол.

За словами слідчого, поліцейськими відпрацьовується і друга версія — самогубство. В ніч з 22-го на 23-є січня близько півночі екіпаж патрульної служби на Амурському мосту побачили чоловіка у форменому одязі ВСУ, який стояв біля огородження та дивився униз.

«Поліцейські зупинилися та звернулися до чоловіка. І саме в цей момент останній стрибнув через огорожу у річку. Працівники поліції викликали рятувальників ДСНС, які відпрацювали прилеглу територію, але вказану людину не знайшли. Ми спілкувалися із командиром військової частини, де проходив службу Владислав Бараніченко. Там його характеризують як виваженого, цілеспрямованого, не схильного до самогубства та дезертирства. Та ми все ж таки відпрацьовуємо всі версії» — дадав Іван Сокол.

Розшуком Владислава Бараніченка активно займаються бійці ППСПОП «Дніпро-1». За словами заступника керівника Штабу полку Романа Дороша, за допомогою до них звернулася дружина їх загиблого бійця. Працівники полку спільно із волонтерами обслідували прилеглу територію, сквери, але ніякої інформації, яка б допомогла з’ясувати перебування Владислава після того, як він вийшов із автобусу, не отримали.

Присутня на прес-конференції мама повідомила, що син скористався відпусткою аби по приїзду до Маріуполя скласти сесію у ВУЗі, де він навчається. Останній раз вона говорила із сином, коли той приїхав у Дніпро, далі зв’язок перервався.

Поліцейські та рідні ще раз звертаються до всіх, хто володіє будь-якою інформацією стосовно безвісно зниклого Владислава Бараніченка повідомити за телефонами 102 або (097)487-97-58, (095)300-72-34, (066)347-79-42.

Добавить комментарий