Потужна злива затопила Павлоград

Вчора наприкінці спекотного дня, у Павлограді вирувала негода.  За даними метеостанції міста Павлоград зливовий дощ тривав 8 години. За цей період випало 42,4 мм опадів, що складає 80% від місячної норми опадів (місячна норма 53мм). Повідомляє прес-служба Павлоградської міської ради.

Штормовий вітер, пориви якого досягали 20метрів за секунду та довготривалий дощ стали причиною підтоплення присадибних ділянок та прибудинкових територій, доріг та тротуарів міста, що ускладнювало рух автомобільного транспорту та пішоходів. Особливо складна ситуація була в районі вулиць Сташкова, Сурікова,  пров. Шияна Григорія.

Стихія показала, що міські ливневі канали міста не в змозі повністю прийняти таку велику кількість опадів.

Внаслідок обривів ліній електричних мереж сталися відключення електричної енергії в районі вулиць Добролюбова, Мазепи, Підгірна, Попова, Сірка Івана, провулок Шкільний та інших домоволодінь в мікрорайонах Підварки, Соснівка, Городище, РТС, районної лікарні та вулиці Богуна Івана.

Зафіксовані випадки повалення дерев та протікання дахів житлових будинків. Для допомоги мешканцям міста залучалися сили та засоби комунальних підприємств.