Правоохоронні органи Дніпропетровщини підняті по тривозі (Фото)

Правоохоронні органи Дніпропетровщини підняті по тривозі для затримання в аеропорту озброєних терористів. Саме за такою легендою співробітники силових відомств відпрацьовують алгоритм дій та взаємодію під час масштабних антитерористичних навчань. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

За легендою,  повідомлення про можливий терористичних акт в аеропорту Дніпра надійшло до поліції 30 жовтня о 8-й ранку. За словами заявника, воєнізована охорона переслідує 6 озброєних осіб у камуфльованій формі, які пересуваються вздовж аеропорту та намагаються потрапити на його територію.

Одразу після надходження сигналу тривоги, в поліції розгорнули роботу ситуаційного центру, який почав здійснювати координацію всіх груп поліцейських. Його очолив начальник ГУНП в Дніпропетровській області Володимир Огурченко. Для перехвату зловмисників по області ввели оперативний план «Сирена». На місце направилися спецпідрозділи поліції та співробітники карного розшуку. Далі за умовами навчання, «супротивник» зробив невдалу спробу прориву, після чого терористи розділилися на дві групи: перша група направилась в бік с. Старі Кодаки, друга – у поки що невстановленому напрямку. Операція по їх затриманню триває.

Навчання відбуваються у максимально наближених до реальних умов. Крім поліцейських у них беруть участь і співробітники Служби безпеки України. Поліція звертається до громадян з проханням зберігати спокій та  з розумінням поставитися до можливих незручностей.