Прифронтові громади Дніпропетровщини отримають допомогу для відновленння

Прифронтові громади Дніпропетровщини отримають допомогу для відновлення зруйнованої інфраструктури. Така підтримка – від Програми «U-LEAD з Європою». Нададуть транспорт, інструменти та будівельні матеріали. Про це розповіли в обласній військовій адміністрації.

«Співпрацюємо з усіма 86 громадами Дніпропетровщини. Консультуємо місцеве самоврядування, надаємо технічну підтримку, допомагаємо отримати гранти. Ще один проєкт 2023 року – Програма комплексного відновлення найбільш постраждалих громад області», – розповіла керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Дніпропетровській області Олена Тертишна.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Остаточний список громад, які долучаться до проєкту, буде сформовано у травні.

«З ними обговоримо, які об’єкти потребують найпершого відновлення. Простіші закінчимо цьогоріч. Складніші – наступного року», – зазначила Олена Тертишна.

Голова Межівської громади Синельниківського району Володимир Зражевський каже: така допомога дуже актуальна.

«У 2022 році ми отримали потужну технічну підтримку від Програми. Мобільний офіс ЦНАП, автономні електростанції для Пунктів незламності та соціальних закладів. Цього року зосередилися на розробці стратегії відновлення», – поділився голова Межівської громади Володимир Зражевський.

Співпраця Програми «U-LEAD з Європою» з громадами Дніпропетровщини розпочалася у 2017 році.

фото з відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!