Привітання голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка з нагоди Дня Державного Прапора України

Шановні жителі Дніпропетровщини! Сьогодні ми вшановуємо одну з найважливіших національних святинь – Державний Прапор України.

З того часу, коли над нашою країною став майоріти синьо-жовтий стяг, ми пережили кризи та підйоми, втрати та здобутки. Сьогодні ми впевнено заявляємо про себе на світовій арені, підтримуємо європейські цінності, втілюємо в життя реформи. У цих успіхах – і внесок Дніпропетровщини.

Нині ми по-іншому ставимося до Державного Прапора – з гордістю. Його розстрілювали в Іловайську, Донецькому аеропорту, Мар’їнці, Волновасі, Маріуполі, його рятують українські бійці, його здіймають під час перемог…

У нашому стязі гармонійно поєдналися небесна блакить та достиглість широкополих ланів, що уособлюють свободу, єднання, працю та віру у краще майбутнє.

Бажаю вам благодаті, добробуту, здоров’я, любові, злагоди та душевної величі. Нехай ваше життя завжди буде яскравим і багатим, як кольори нашого стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як достигле пшеничне колосся. Миру всім нам!

З повагою

Голова облдержадміністрації                                                                       Валентин РЕЗНІЧЕНКО

Добавить комментарий