Промисловці, бізнес, громадяни мають повернутися на роботу – Філатов

Українці, які мають можливість, повинні повернутися на робочі місця. Це допоможе запустити економіку, наголосив під час брифінгу Дніпровський міський голова Борис Філатов.

«Економіка України переведена на військові рейки. Ми успішно відбиваємо агресію ворога. Але якщо економіка зупиниться, у нас не вистачить сил підтримувати ЗСУ та переселенців. Її треба запускати. Особливо на територіях, де спокійно. Ті, хто має можливість, повинні відкривати виробництво, сплачувати податки. Громадяни – за можливості оплачувати комунальні послуги», – сказав Борис Філатов.

Він подякував засновнику компанії Firefly Aerospace Максиму Полякову за пожертву для Дніпра.

«Наш земляк, українець Макс Поляков зробив пожертву в 1 млн дол. Кошти будуть спрямовані на гуманітарні потреби переселенців. Необхідні закупівлі, які нам потрібно робити для Дніпра, як гуманітарного хабу», – зазначив Борис Філатов.

За його словами, Макс Поляков дав згоду представляти інтереси Дніпра та України серед західного істеблішменту, бізнес-спільноти.

«24/7 веду переговори з лідерами громадської думки на заході. Спортсменами, селебретіс, акторами, які також висловлюють підтримку. Вони будуть не тільки залучені до збору коштів. А й представлятимуть Дніпро та Україну в США та Європі. До цього ком’юніті приєднуватиметься все більше людей», – розповів Борис Філатов.

В цілому ситуація в Дніпрі стабільна та контрольована.