Прозорість діяльності підприємств  – запорука підвищення їх іміджу

У Дніпрі відбувся брифінг начальника Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків ДФС Кирила Коренюка. Журналістів проінформували про надходження до бюджетів усіх рівнів за результатами роботи з початку року та про основні напрямки розвитку служби відповідно до Стратегічних ініціатив розвитку ДФС до 2020 року.

Впровадження сучасних програмних продуктів та ІТ технологій, вдосконалення механізмів і методів здійснення  ризикоорієнтованої системи податкового контролю сприяють ефективному адмініструванню податків і зборів.

Особливо детально начальник Дніпропетровського управління зупинився на здійсненні фахівцями управління моніторингу господарських операцій та взаємовідносин між контрагентами, які здійснюють «ризикові» операції. Він зазначив: «За допомогою Єдиного реєстру податкових накладних та інших інформаційних баз даних, встановити реальне джерело походження товару (послуг) для контролюючого органу не є проблемою. Тому скориставшись послугами конвертаційних центрів є висока ймовірність, що таке підприємство потрапить під заходи контрольно-перевірочної роботи із подальшим визначенням грошових зобов’язань, штрафних санкцій, а іноді кримінальної відповідальності. З метою уникнення непорозумінь з Державною фіскальною службою, наголошуємо на необхідності відмови від проведення безтоварних та нереальних господарських операцій».

Кирило Коренюк наголосив, що результатом злагодженої співпраці всіх структурних підрозділів Дніпропетровського управління надходження до державного бюджету з початку року в порівнянні з відповідним періодом  минулого року збільшилися  в 2,4 рази.

Наприкінці брифінгу Кирило Коренюк розповів про основні напрямки стратегії розвитку фіскальної служби та запровадження сучасних сервісів для зручності платників.