Реконструкцію та будівництво перших 3 водоводів розпочали на Дніпропетровщині

21 водовід відремонтують та реконструюють на Дніпропетровщині цьогоріч. На перших 3-х об’єктах вже розпочалися роботи. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

Мешканці Тернівки вже не пам’ятають, коли не мали проблем з водою. Водовід, що постачає воду до міста, збудували 30 років тому і жодного разу не реконструювали. Через пориви жителі міста часто без води. Цього року ситуація зміниться. Реконструкція вже стартувала. Водовід перетинає річку Самару, проходить по схилу балки вздовж автодороги та залізниці, де ґрунти можуть рухатися та спричиняти розриви труб. Тому укладатимуть труби за спеціальною технологією, щоб можливий зсув не руйнував систему.
«Наша мета – забезпечить стабільним водопостачанням всіх мешканців Дніпропетровщини. Минулоріч ми проклали 130 км водогонів. Вперше воду отримали 30 тисяч сільських жителів, — зазначив очільник регіону Валентин Резніченко. — Цьогоріч будуємо та реконструюємо ще 21 водовід. Це дозволить забезпечити водою 145 тисяч сімей. 45 тисяч з них взагалі ніколи не мали централізованого водопостачання. На перших трьох об’єктах вже розпочалися роботи».
Новий водовід почали прокладати в селах Биково і Водяне Криничанського району. Він забезпечить водою 800 мешканців, а також місцевий НВК.
Вперше воду в домівки отримають й 4,5 тисячі мешканців сіл Іллінка, Добра Надія, Новокиївка і Вишетарасівка Томаківського району. Тут прокладуть більше 20 км нових поліетиленових труб.
У планах на 2016-й рік – збудувати та реконструювати 21 водовід. Коштом обласного та державного бюджетів.
Роботи проводитимуть у Апостолівському, Верхньодніпровському, Дніпропетровському, Криворізькому, Криничанському, Нікопольському, Покровському, П’ятихатському, Солонянському, Софіївському, Томаківському та Широківському районах.

Добавить комментарий