Реєструють «технічних» кандидатів: поліція Дніпропетровщини перевіряє інформацію

У поліції Дніпропетровської області відкрито два кримінальних провадження, пов’язаних з виборами до Верховної Ради України. Як повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області, поліція перевіряє інформацію про подання до Центральної виборчої комісії документів на реєстрацію «технічних» кандидатів в народні депутати України громадян, з прізвищем та ім’ям аналогічними до двох народних депутатів.

За даними фактами в ГУНП в Дніпропетровській області відкрито два кримінальних провадження за ст. 160 (Підкуп виборця, учасника референдуму) та ст. 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) Кримінального кодексу України.

«Всього у період підготовки проведення позачергових виборів до Верховної Ради України в поліції регіону зареєстровано 26 повідомлено громадян про ймовірні порушення, пов’язані з виборчим процесом. За кожною заявою проводиться перевірка відповідно до чинного законодавства», — йдеться у повідомленні.

 

Фото: з відкритих Інтернет-джерел