Рік Незламності: як Дніпропетровськгаз боронив газовий фронт регіону

Для кожного з нас свій Рік Незламності – це 365 днів боротьби, сміливості, допомоги та сили! Для фахівців Дніпропетровськгазу – це щоденні титанічні зусилля задля стабільного та безпечного газопостачання землякам!

За рік, що минув, газовики області 24/7 тримали руку на пульсі і миттєво реагували на виклики війни! Усі чотири тисячі працівників компанії залишились на своїх робочих місцях, адже від них залежить тепло та комфорт більше 600 тисяч споживачів регіону.

Дніпропетровськгаз

За цей період газовики Дніпропетровщини:

– ліквідували 1,2 тис. пошкоджень газопроводів через ворожі обстріли;

– відновили газопостачання для понад 5,3 тис. осель, де 90% робіт були виконані працівниками саме Нікопольського відділення АТ «Дніпропетровськгаз»;

– АДС компанії здійснила майже 40 тис. виїздів на виклики по області.

Дніпропетровськгаз

Навіть у таких складних умовах Дніпропетровськгаз виконував критично важливу модернізацію та реконструкцію газових мереж області, у тому числі у районах, де ведуться постійні ворожі обстріли. Відтак, на Дніпропетровщині встановлено 105 ШГРП українського заводу RGC Production з європейськими комплектуючими, із них 25 ШГРП – у Нікопольському та Криворізькому районах.

Дніпропетровськгаз

При цьому ми постійно допомагаємо нашим військовим. АТ «Дніпропетровськгаз» спрямувало на підтримку армії 7,6 млн грн. Були закуплені і передані бронежилети, спецодяг, взуття, продукти харчування, засоби зв’язку. Крім цього, відправлено у зону бойових дій та до ТРО майже 30 автомобілів, акумулятори, шини, пальне, протитанкові їжаки тощо.

Дніпропетровськгаз

І нині не зупиняємось та разом з фондом «Повернись живим» збираємо кошти на придбання тренажера протитанкового ракетного комплексу для ЗСУ. Наша спільна мета – 1 млн гривень. Долучайтесь!

Дніпропетровськгаз

Ці 12 місяців супротиву і боротьби на газовому фронті зробили нас сильнішим!

Дніпропетровськгаз