Розпочніть свій день з новим номером «Вістей Придніпров’я»

Сьогодні 8 листопада, на вас вже чекає номер газети «Вісті Придніпров’я». Наші журналісти зібрали цікаві та актуальні новини міста і України.

— В ексклюзивному інтерв’ю «Вістям» солістка Будинку органної та камерної музики, доцент Дніпровської академії музики ім. М. Глінки, заслужена артистка України Надія Юрійчук розповіла про свою дитячу мрію, особливості викладання органу, виступи в Італії, Франції, Німеччині та Нідерландах.

— У Дніпровській мерії розповіли, як за новим статутом містяни зможуть консультувати владу та реалізовувати масштабні проекти спільно з мешканцями інших міст.

— Новини культури Дніпропетровщини: у центральній міській бібліотеці презентували книгу Віктора Тимченка «Модерний націоналізм».

— Преображенському оркестру — 50 років.

— Створити е-декларування в нашій країні намагалися з березня цього року і, нарешті, процес завершено. Практично всі чиновники відзвітували про свої доходи.

— Новий споживчий кошик та подання у відставку Міхаїла Саакашвілі.

— Ремонти у під’їздах: що робити, якщо ви запізнились?

— У перший день листопада журналісту «Вістей» пощастило побувати на незвичній та цікавій імпрезі — весіллі мавп.

— Дніпрянин Максим Лебідь також вирішив взяти участь в «епідемії» айфонів, коли за зміну імені і прізвища на Айфон Сім тобі дарують телефон.  Зробити він це вирішив зовсім не для того, щоб отримати новенький гаджет, а щоб розкрутити свій відеоблог на YouTube.

— Наприкінці вересня — початку жовтня у Германії відбувся Чемпіонат світу з важкої атлетики серед майстрів, в якому взяв участь і здобув золоту медаль та звання «Чемпіон світу» покровський спортсмен, майстер спорту міжнародного класу Микола Замфір.

— Ексклюзивний майстер-клас по створенню піддону для взуття з річковою галькою, а також оголошення, цікавий сканворд та гороскоп.

А також завітайте на наш сайт vesti.dp.ua – там ви знайдете ще більше ексклюзивної інформації.

Для того, аби завжди бути в курсі новини Дніпра, області та світу, приєднуйтесь до нас у соціальних мережах.

Instagram — https://www.instagram.com/visti.dpua/,

Facebook — https://www.facebook.com/vesti.pridneprovia,

ВК — https://new.vk.com/id372823491,

Twitter — https://mobile.twitter.com/vistidnipо,

та Одноклассники — http://m.ok.ru/profile/587640379944

Не пропустіть газету у відділеннях «Укрпошти» та у розповсюджувачів.
Нагадуємо, що триває передплата на «Вісті Придніпров’я», яку ви можете здійснити у будь-якому почтовому відділенні області.

Нагадуємо, що триває передплата на «Вісті Придніпров’я», яку ви можете здійснити у будь-якому почтовому відділенні області.
Передплатний індекс: 41804
*вівторок, четвер (з ТV-програмою)
1 міс.- 18, 72 грн.
3 міс. – 55, 46 грн.
6 міс. – 109, 22 грн.
12 міс.- 217, 24 грн.
Або у відділі передплати газети «Вісті Придніпров’я» за телефоном (056) 778-21-44 або електронною поштою t.ovchatova@gmail.com

Добавить комментарий