Рятувальники Дніпропетровської області отримали нову техніку

В автопарку ДСНС області – поповнення. Рятувальники Дніпропетровщини отримали новий піротехнічний автомобіль та швидкісний човен. Її передав перший заступник голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Володимир Орлов.

«Ризикуючи життям, рятувальники захищають нас. Війна ще додала завдань. Вони першими приїздять на місця вибухів, гасять пожежі. Розбирають завали, рятують людей. Дякую за невтомну працю», – сказав Володимир Орлов.

Серед «подарунків» від обласної влади – сучасний піротехнічний автомобіль. На ньому команди виїжджатимуть, щоб знешкодити боєприпаси. Усередині – спеціальна броньована капсула. Там можна безпечно перевозити вибухонебезпечні предмети.

Машина має потужний двигун та підвищену прохідність. Проїхати на ній можна у будь-яких умовах, каже підполковник служби цивільного захисту Іван Зуй. Навіть по заболоченій місцевості та пісках.

«Автомобіль повнопривідний, вміщує 6 людей. Він призначений для перевезення речовин, які потрібні для знешкодження боєприпасів часів Другої світової та сучасних, – розповів Іван Зуй. – Піротехніки швидко прибуватимуть до місця проведення робіт. Вивозитимуть боєприпаси та знешкоджуватимуть їх».

Передали рятувальникам і новий швидкісний човен.

«Доречний подарунок, адже техніка застаріває. Цей човен потрібен, аби швидше рятувати людей на воді. Він сучасний, має посилений двигун. Люди вже починають купальний сезон, тож викликів більшає», – поділився начальник аварійно-рятувального загону, полковник Віктор Строменко.

Від міської влади рятувальники отримали комплекти сучасного бойового одягу, пожежні рукави та планшети для авто.

«Постійно співпрацюємо та допомагаємо ДСНС. Будемо продовжувати і надалі. Адже це безпека мешканців. Одну з вулиць Дніпра плануємо перейменувати – назвати її на честь Героїв-рятувальників», – сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.

12 рятувальників Дніпропетровщини отримали нагороди. За мужність та сумлінну роботу вручили відзнаки ДСНС України, «Знак пошани» та «За відвагу у надзвичайній ситуації».