Саакашвілі заявив, що Яценюк діє в інтересах Коломойського й інших олігархів

 3 вересня в ефірі «5 каналу» голова Одеської обласної держадміністрації Міхеіл Саакашвілі заявляє, що український уряд контролюють олігархи. 

Зокрема, Саакашвілі зазначив, що прем’єр-міністр Арсеній Яценюк відмовився розглянути доповідь щодо вартості авіаперельотів і діяльності голови Державіаслужби Дениса Антонюка, який був відсторонений після скандалу, але вже повернувся на посаду. 

«Із яких інтересів виходить Яценюк – Коломойського чи десятків мільйонів пасажирів України? Вчора Яценюк прийняв рішення на користь Коломойського. Так, як він регулярно ухвалював рішення на користь Ахметова й інших… Контролюють український уряд усі ці олігархічні інтереси», — заявив голова Одеської ОДА. 

Антонюк знову сидить у кабінеті. І поки він не сидів у кабінеті, жодного рішення ця служба не прийняла всупереч Коломойському», — сказав він. 

При цьому Саакашвілі категорично заявив, що  не планує обіймати посаду Арсенія Яценюка. 

«Я не збираюся ставати прем’єр-міністром України. Але я хочу, щоб прем’єр-міністр діяв в інтересах народу України, а не Коломойського, а не Ахметова, а не когось іншого», — заявив Саакашвілі.

Добавить комментарий