Село із Дніпропетровщині отримало головний приз на Всеукраїнському конкурсі (фото)

Село Маломиколаївка Дніпропетровської області здобуло перемогу у V Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України» та отримало головний приз – 100 тис. грн на реалізацію бізнес-проєкту від головного партнера — Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Про це повідомляє AgroPortal.

Представникам села Маломиколаївка вдалося переконати членів Експертної ради, що саме їхній бізнес-проєкт із виробництва цукатів з овочів та фруктів, що передбачає придбання обладнання для виготовлення цукатів, найбільше потребує підтримки.

конкурс Неймовірні села України

Представниця села-переможця Світлана Гарнадко каже, що перемога в конкурсі – не головне, важливіше, що це поштовх для того, щоб люди почали діяльність, щоб Маломиколаївка не зникла з карти України, як зникають маленькі українські села. Вони переконані, що Маломиколаївка стане столицею цукатів і сухофруктів в Україні.

конкурс Неймовірні села України

«Наше село є гарбузовою столицею України, тут кожне домогосподарство займається їх вирощуванням. Саме тому ми вирішили, що можна з гарбузів робити класний, а головне корисний продукт – цукати. Тож наша перемога — це лише перший крок до реалізації великої мрії», — зазначила Світлана Гарнадко.

Окрім того, Маломиколаївка отримала відзнаку від Всеукраїнської асоціації громад: протягом 2021 року село матиме комплексну консультаційну підтримку з питань розвитку громади.