Ще 23 населених пункти Дніпропетровщини – з 3G від Київстар

Національний телеком-оператор у травні розширив мережу 3G на 216 населених пунктів. Наразі кількість міст і селищ, де абоненти Київстар можуть користуватись послугами мобільної широкосмугової передачі даних, досягла 854.

Після успішної модернізації та розширення мережі Київстар у 18 областях України послуги 3G стали доступні ще у 216 населених пунктах у сільській місцевості з загальною кількістю населення понад 100 тисяч осіб.

Так,  у Дніпропетровському, Криворізькому та Широківському районах Дніпропетровської області до 3G підключено 23 нових селища:  Сурсько-Клевцеве, Дороге, Братське, Новоселівка, Шевченкове, Златопіль, Чапаєвка, Лісопитомник, Червоні Поди, Львів, Надія, Вільний Посад, Тернуватий Кут, Золота Поляна, Латівка, Цвіткове, Романівка, Ракшівка, Братсько-Семенівка, Мар’янівка, Новоіванівка, Пичугине, Коломійцеве.

Крім того, технічні тести для налаштування мережі 3G Київстар наразі проводяться ще у 150 населених пунктах, у числі яких — обласні та районні центри.

«Для жителів сільської місцевості мобільний інтернет є дуже важливим засобом отримання інформації та спілкування. Швидкісний мобільний інтернет 3G значно розширює можливості абонентів, надаючи доступ до відео-ресурсів, онлайн-бібліотек, мобільних додатків тощо.  Ми працюємо над розширенням 3G-мережі, адже 3G робить життя людей більш зручним та комфортним» — зазначає Іван Романюк,  менеджер відділу регіонального маркетингу Київстар.

Користування зв’язком у мережі 3G сплачується згідно з поточними тарифними планами. Абоненти Київстар будь-яких тарифних планів можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом без жодних налаштувань і заміни SIM-карти. Тарифи на послуги інтернету 3G такі ж, як і на інтернет за технологією EDGE.

Щоб отримати більше переваг від сучасних інтернет-технологій, абоненти можуть обрати один із нових тарифних планів. У нових комерційних пропозиціях абонентам у рахунок щомісячної фіксованої плати надаються великі обсяги нетарифікованих хвилин дзвінків, мегабайтів інтернету, безлімітний доступ до соцмереж і месенджерів, музика та відео без плати за використаний трафік.

На сьогодні територія мережі 3G Київстар охоплює 854 населені пункти, у тому числі 18 обласних центрів, де проживає понад 40% населення України.

Добавить комментарий