Ще трьох мешканців Дніпропетровщини перевірили на коронавірус

Ще трьох мешканців області перевірили на коронавірус. Тести дали негативний результат. Як показали лабораторні дослідження, у двох людей виявили грип, ще у одного – гостре респіраторне захворювання. Про це повідомляють у Дніпропетровській ОДА.

«Ситуацію в області тримаємо на жорсткому контролі. Над недопущенням подальшої епідемії працює штаб. Загалом маємо 14 протестованих зразків. Коронавірус виявили у двох людей, які нещодавно повернулися з Франції. Сьогодні на лабораторне дослідження надійшли зразки від трьох мешканців регіону. Як показали тести, коронавірусу в них не виявили», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

У двох людей, що мали підозру на захворювання на COVID-19, виявили грип, ще у одного – гостре респіраторне захворювання.

«Наразі маємо ще одну підозру на COVID-19 – найближчим часом проведемо лабораторне дослідження, – сказав головний державний санітарний лікар Дніпропетровської області Олександр Штепа. – У нас достатня кількість тест-систем для перевірки зразків на коронавірус. Найближчим часом чекаємо на нові поставки».

Нині в Україні – 41 підтверджений випадок COVID-19. Із них два – на Дніпропетровщині.