Що грали, співали та слухали у Дніпрі багато років тому

Десятого лютого усі бажаючи можуть дізнатися про історію музики у нашому місті, адже третій вечір  #ProDnipro буде присвячено тому, що слухали, співали та на чому грали у Дніпрі багато років тому.

«Ви дізнаєтесь: де і як виникла кобза і чому зникли кобзарі, як розвивалася пісенна творчість нашого регіону та в чому самобутність наддніпрянських пісень, як місто пов`язане з відомим композитором Моцартом? Чому  Катеринослав не став музичною столицею Європи? Якому музичному інструменту надавали перевагу дворяни? А також коли в місті виник перший музичний навчальний заклад», — зазначають організатори.

Ця лекція буде особлива, адже цього разу її супроводжуватиме музика. «Ви станете свідками справжньої музичної реконструкції кожної з висвітлених епох: почуєте гру бандуриста, спів оперної співачки під акомпанемент фортепіано та виконання сучасних хітів під гітару!  Лекція за кавою в затишному старовинному будинку козацького батька Д. Яворницького – гарний початок суботнього вечора!», —  кажуть організатори.

Реєстрація обов`язкова за телефоном  (066) 35-25-985 або у соцмережі  https://www.facebook.com/budynok1/https://www.instagram.com/yavornytsky_house. А от вартість лекції —  благодійний оргвнесок від 30 грн (кава/чай – презент від закладу), а для тих, хто прийде з квітами для учасників – вхід безкоштовний.