Як Дніпровський Музей дитинства опинився на проспекті Нігояна

Чи чули ви про незвичний Музей Дитинства у Дніпрі, який планують невдовзі відкрити. Як саме «Музей Дитинства» опинився на проспекті Нігояна? Про це і не тільки можна дізнатися на ФБ-сторінці музею. 
Можна назвати одразу трьох винуватців! Один з них – Андрій Миклашевський – наш земляк, завдяки якому з’явилося автомобільне сполучення у місті на поч. ХХ ст. Ще двоє – сучасні відомі історики-краєзнавці Валентин Старостін і Микола Чабан.
А все розпочалося весною 2019 року, коли музей «Машини часу» готувався  до проведення пробігу реатроавто «Пробіг Миклашевського».
«Учасники пробігу приїжджають з різних міст України. Щоб познайомити з нашою історією, ми розробляємо для учасників автоквест містом: спеціальна карта, завдання, точки зупинки для виконання. Вибудовуємо цікавий маршрут, вишукуємо історичні цікавинки по всьому місту. Опинились на проспекті Нігояна. Дім органної музики, Палац Ілліча… Та пан Валентин запропонував геть іншу будівлю, повз якої точно не проїдеш. Трьоповерховий будинок, побудований у кін. ХІХ ст. для працівників заводу Брянського акціонерного товариства. Будинок треба було не просто знайти. Треба було потрапити до під’їзду, знайти панораму, яка відкривається з під’їзного вікна: проспект Нігояна, трамвайні колії, рух автомобілів…Перехрестя, на якому стикаються всі учасники дорожнього руху. Ми були в захваті від будинку, від зазначеного завдання. Пізніше, наш директор Михайло Прудніков, повернувся до будинку аби дізнатися чи не продаються квартири? І з’ясувалося, що продається приміщення цілої колишньої Автошколи!,  зазначають на ФБ-сторінці музею.