Що показала ревізія одного з торгівельних центрів Дніпра

5 квітня фахівці міської ради Дніпра та Державної служби України з надзвичайних ситуацій проінспектували систему пожежної безпеки в ТЦ «Дім і інтер’єр» (вул. Святослава Хороброго, 35). Це вже не перша спільна ревізія. Повідомляють у прес-службі міської ради.

«Щодня тисячі мешканців і гостей міста відвідують торговельні та розважальні центри. Від рівня забезпечення пожежної безпеки залежить життя і здоров’я людей. Дніпровська міська рада приєднується до цих перевірок, щоб мати оперативну інформацію про стан пожежної безпеки», – повідомив представник департаменту громадського порядку та цивільного захисту Дніпровської міської ради Олександр Шеремет.

Під час інспекції триповерхового центру виявили низку порушень. Так, перевіряльники зафіксували відсутність пожежних стволів у деяких протипожежних водопроводах і часткове захаращення на сходах евакуації. Також є зауваження до ширини виходів. Крім цього, перевірили майстерні ТЦ, горище та пожежні комплекти у коридорах і магазинах. За словами інспекторів, штрафів власникам не уникнути. Однак максимальне стягнення становить близько 170 грн.

«Власники матимуть час на усунення порушень. У них є термін, поки триває перевірка, – 10 днів. Далі складається акт про перевірку. І навіть якщо не буде звернення до суду, виноситься припис, в якому дається час на усунення. Мінімальний термін – місяць, а якщо порушення складніші, то більше – за погодженням із власником торговельного центру», – зазначила старший інспектор другої державної пожежної частини Ольга Рибак.

Виявлені недоліки власники ТЦ обіцяють виправити найближчим часом. «Ми дбаємо про безпеку наших гостей», – зазначив директор торговельного центру «Дім і інтер’єр» Ігор Терещенко.