Що потрібно для комфорту малюка під час їжі

Якщо малюк під час годування почав цікавитись кухонним приладдям, то можна починати вчити його їсти самостійно. Перші кроки будуть непростими, тому потрібно мати терпіння. Для зручності можна придбати дитячий посуд та певні аксесуари. Які саме підійдуть для цього найкраще — читайте далі.

Серед речей, які неодмінно знадобляться, мами називають наступні.

Набір посуду

Дитячий посуд легкий, зручний, а головне — безпечний. Він не б’ється й не виділяє шкідливих речовин, адже виготовляється з високоякісного харчового пластику.

Яскравий дизайн до вподоби малюкам. Вони із задоволенням їдять з тарілочок, на яких намальований котик, зайчик або інша тваринка, герої з мультиків. Елементи посуду можна замовити окремо або у комплекті. До складу можуть входити дві ємності для перших і других страв, чашка, ложка та виделка.

Поїльник-непроливайка

Щоб дитині було легше звикнути до чашки, можна почати зі спеціального поїльника. Зручні ручки дозволяють малюку легко тримати посуд. Знімна кришка не дає проливатись напоям, поки дитина п’є. Для виготовлення непроливайок використовується якісний гіпоалергенний пластик. Посуд випускається у різних варіантах кольорів.

Слинявчик

Сучасні вироби краще захищають одяг дитини від забруднень, ніж ті, якими користувались раніше. Вони мають кишеньку, до якої потрапляє усе, що випало з ложки або маленького ротика. Комір фіксується завдяки м’яким ремінцям зі зручними застібками.

За сучасними слинявчиками з каучуку, силікону, пластику набагато легше доглядати, що економить час та сили. Їх не потрібно прати та сушити. Достатньо спустошити кишеню, після чого ополоснути виріб під проточною водою або протерти ганчіркою.

Стільчик для годування

Привчаючи малюка їсти самостійно, потрібно подбати і про зручні меблі. Для створення комфортних та безпечних умов рекомендується придбати стульчики для годування дитини. Крісло з ременями безпеки надійно захищає малого від падінь. На невеликому столику можна розмістити тарілки з їжею та столові прибори.

У багатьох моделях стільці можна регулювати під зріст дитини. Зйомні столики-підноси спрощують догляд за меблями, а також додають зручності при розташуванні дитини.

Блендер

Виріб більш потрібний батькам, аніж дітям. Адже саме вони будуть ним користуватись, готуючи малечі смачні та корисні страви. Не потрібно купувати дорогий габаритний прилад з безліччю функцій. З приготуванням овочевих, фруктових та м’ясних пюре, соків вдало впораються навіть найпростіші моделі.

Перші страви малюка мають бути м’якими та в міру рідкими. Тільки згодом, приблизно у шість місяців, коли в дитини з’явиться рефлекс кусання, в меню можна додавати їжу більш твердої консистенції.