Що пропонують мешканцям Дніпропетровщини обласні музеї

По Дніпропетровському художньому музею можна пройтися онлайн, а в історичному музеї підготували список цікавих майстер-класів для дітей. Про це розповіли в управлінні культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

 «Через карантин музеї, як  і всі інші заклади культури області, перенесли заплановані події на невизначений термін. Зокрема,  відкриття виставок та проєктів, – зазначила начальниця управління культури, національностей  та релігій ОДА Наталія Першина. – Проте музеї продовжують працювати дистанційно, аби допомогти мешканцям області провести карантин з користю».

Дніпропетровський художній музей започаткував нову рубрику «Музейники про перлини колекції» у Facebook. А ще – пропонує онлайн-тур музеєм.

Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького підготував серію постів про  видатних земляків, історичні події, цікаві факти, унікальні експонати.

А ще – список майстер-класів, які разом з дітьми можна повторити у домашніх умовах, не докладаючи багато зусиль. Музей пропонує відправляти свої роботи в телеграм за номером +380674474706, їх публікуватимуть на сторінці музею в Instagram. Автори робіт, які наберуть найбільшу кількість реакцій, отримають призи.

Віртуальні тури історичним музеєм та музеєм АТО – тут.

Подписаться на наш Telegram-канал можно здесь t.me/vestidpua