Шість тисяч яєць і кролики: як сімейна пара прикрасила подвір’я до Великодня

Деббі та Джим Стрікленди дуже шанують і люблять традиції. До Великодня вони прикрасили свій будинок так, що виграли конкурс декору, а люди постійно просять дозволу сфотографуватись на їхньому подвір’ї. Розповідає «Українська правда. Життя» з посиланням на  ABC News.

двір1

Подвір’я посипане 6000 великодніх яєць, прикрашене двома надувними декораціями, пасхальними кроликами, рожевими пастельними подушками і гірляндами. Деббі та Джим оздоблюють свій дім постійно. Без декору він стоїть лише у травні та серпні. Роздумуючи про те, скільки коштів за останні тридцять років родина витратила на прикраси, Деббі каже: більше, ніж тисячі доларів.

двір2

Однак жінка шукає декор на розпродажах, щоб було дешевше. «Я завжди пам’ятаю про тих людей, які декорували на свята нашу вулицю, — каже Деббі, корінна мешканка міста. – Сподіваюсь, хтось колись подумає про нас і скаже: «Це та пара, яка декорувала будинок і подвір’я, коли ми росли».

Мій тато був першим, хто прикрасив подвір’я різдвяними пластиковими прикрасами. Я подумала, що це чудово і було б гарно зберегти цю традицію».