Школярі з Дніпра показали високі результати по НМТ

Школярі Дніпра отримали результати по національному мультипредметному тесту. Як повідомили у Дніпровській міській раді, 77 випускників отримали 200 балів з різних предметів.

А саме:

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

– Дніпровський ліцей №111 – учениця отримала по 200 балів з 4-х предметів

– НВК №99 – по 200 балів з 3-х предметів

– Дніпровський науковий ліцей інформаційних технологій – 2 учні отримали по  200 балів з 2-х предметів

– Дніпровський ліцей № 28  – по  200 балів з 2-х предметів

– НВК №99 – по 200 балів з 2-х предметів

– Дніпровський полімовний ліцей №23 «Соборний» – по  200 балів з 2-х предметів

Учні 36 закладів освіти, підпорядкованих департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, отримали 200 балів щонайменше з одного предмета

Найбільше учнів з 200 балами у:

– Дніпровському науковому ліцеї інформаційних технологій — 14 випускників

– Фінансово-економічному ліцеї наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів — 6 випускників

– Дніпровському ліцеї № 12 — 5 випускників

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!