Шукачам роботи соціально вразливої категорії пропонували близько 1000 вакансій у Дніпрі

27 жовтня 2016 року Дніпропетровський обласний центр зайнятості провів міський ярмарок вакансій для незайнятого населення, з числа осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, зокрема, осіб з інвалідністю м. Дніпро. Захід, що відбувся у приміщенні Центральної міської бібліотеки, відвідали близько 500 шукачів роботи.

центр

На запрошення служби зайнятості відгукнулись 27 роботодавців міста. Враховуючи, що запрошені шукачі роботи мають різну вікову категорію – від 18 до 60 років, працедавці презентували майже тисячу актуальних вакансій різного спрямування: від робітничих професій до службовців, а також роботу для осіб без спеціальної підготовки.

Під час спілкування з пресою директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова та начальник відділу організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Ірина Мироненкова зазначили, що головною задачею служби зайнятості — працевлаштування громадян, а особливої уваги заслуговує проблема праці соціально вразливих категорій населення. У зв’язку з цим фахівцями служби проводиться цілий ряд комплексних заходів, які спрямовані на упередження від безробіття.

«Одним із найефективніших заходів, де шукачі роботи безпосередньо спілкуються з роботодавцями, шукають і, у більшості, знаходять роботу – є ярмарки вакансій. Сьогодні, за традицією, Дніпропетровська обласна служба зайнятості вже вкотре, восени, проводить міський ярмарок вакансій для соціально вразливої категорії населення», — сказала В. Кузнецова.

По закінченню ярмарку вакансій не всі відвідувачі заходу відразу визначилися з майбутнім місцем роботи, проте кожен п’ятий учасник зустрічі, після проходження співбесіди з представником роботодавця, одразу отримав направлення на роботу. Як приклад, 2 демобілізованих учасники АТО оформили направлення для працевлаштування охоронниками до ТОВ «Інтерлок-Днепр».

До відома, по м. Дніпро на 1 жовтня 2016 року кількість вільних робочих місць становила понад 1 тисячу, з них кожна п’ята вакансія заявлена в рахунок нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів. Впродовж поточного року на обліку у базових центрах зайнятості м. Дніпро перебувало понад 15,6 тисяч безробітних, з них  майже 4 тисячі — особи, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. З початку 2016 року за сприяння базових центрів зайнятості м. Дніпро були працевлаштовані понад 6,2 тисячі безробітних, з них  понад 1,3 тисячі – особи, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Добавить комментарий