В одному з парків Дніпра будуть нові пішохідні доріжки (Фото)

Парк Зелени Гай у Дніпрі готують до літнього сезону. Прибирають, обрізають кущі, замінюють аварійні елементи благоустрою. Наприклад, у зоні альтанок облаштовують пішохідні доріжки за допомогою георешіток.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Як повідомили у КП «Міська інфраструктура», вони мають форму чарунок й зроблені з бетону. Засипають у порожнини землю та засіюємо траву. Люди спокійно зможуть прогулюватися ними. Крім екологічності, такі доріжки мають довгий строк експлуатації. Вони прийшли на заміну старим дерев’яним, які вже були аварійними.

Також кипить робота із заміни дерев’яних доріжок в іншій частині парку. Попередні були геть зношеними та небезпечними для людей. Для більш довгострокової експлуатації укладають їх не просто на землю, а на підстилку – дренаж та пластикові труби. Тобто вони не псуватимуться від вологи довгий час. Уже на початку літа містяни та гості Дніпра зможуть насолоджуватися прогулянкою новими доріжками.

Не забувають і про обрізання кущів, чистять лотки для водовідведення від суцвіть, які летять з дерев. Підрізали і ягідний тис — топіарні фігури, які мають форму песиків.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!