Сім особливостей німців, які для українців видаються незвичними

Деякі особливості іноземних народів можуть нам видатися з першого погляду дивними. Однак при уважному розгляді цього питання, можна зрозуміти, що вони цілком правильні.

Картопля

У продуктових магазинах Німеччини можна зустріти три види картоплі. Її відмінність полягає в кількості вмісту крохмалю. Так, картопля Mehligkochend підійде для приготування пюре і рагу. Festkochend використовується для салатів, запікання, картоплі фрі, а з Vorwirgend festkochend готують супи і гарніри.

Яйця

На пакуванні яєць обов’язково позначається інформація про добробут тварин на виробництві:

0 – органічне виробництво,
1 – вільний вигул,
2 – безкліткове виробництво,
3 – кліткове виробництво.

Також, протягом усього року в супермаркетах можна придбати варені пофарбовані яйця.

Сирий фарш

Німеччина прославляється стравою під назвою метт. У її склад входить сирий свинячий фарш, цибуля, спеції. Найчастіше його подають на хлібі. Іноді з метта роблять фігурки різних тварин.

Відпустка з велосипедом

Більшість німців у вільний час пересувається на велосипеді. Такий залізний кінь їх супроводжує, більшу частину їхнього життя, що навіть відправляючись у відпустку справжній німець бере із собою велосипед.

Безхатні тварини

У Німеччині на вулиці рідко побачиш бродячу собаку чи кішку. А якщо вам все ж таки зустрівся самотній пес, то це, як правило, означає що тварина втекла або загубилася. Тим не менш, в країні функціонують сотні притулків для тваринок без домівки. Також на собак німці платять не маленький податок, та забов’язані прибирати за своїм чотирилапим другом під час вигулу.

Сміття

У Німеччині миють пластикову, пінопластову та скляну тару, перуть поліетиленові пакети і тільки після цього все це здають на перероблення.

Одяг відсортовується в окремі смітники, аби йому надали друге життя.

Дороги

Німецькі автобани – одні з найкращих у світі. Їх цікавою особливістю є різноматність огороджуючих екранів та панелей вздовж полотна дороги. Прозорі захисні екрани слугують для звукоізоляції житла в сусідніх поселеннях, а сітки не пропускають тварин на дорогу. Більше того, для тварин зведені спеціальні мости для переходу через автобан. Відчувається турбота про всіх учасників руху.

Катерина Полєщук

фото із відкритих джерел