Ситуацію у Дніпропетровській області повністю контролюють ЗСУ

Ворожих військ на території Дніпропетровської області немає. Ситуацію повністю контролюють Збройні Сили України. Про це під час брифінгу сказав голова Дніпропетровської обласної ради, заступник голови Ради оборони Дніпропетровської області Микола Лукашук.

«Вранці з’явилася інформація, що рухається колона техніки в районі Новомосковська. Це виявилося фейком», – розповів Микола Лукашук.

Він повідомив, що в регіоні затримали агента спецслужб РФ. Чоловік поширював в інтернеті матеріали, в яких схвалював дії країни-агресора. Закликав мирних громадян об’єднуватися навколо ідей «руського миру». Затриманий виправдовував всі дії Росії, яка завдає ракетних ударів по житлових кварталах українських міст.

«З’явилася інформація, що ворог найближчим часом розпочне активне проведення інформаційних спецоперацій на території Дніпропетровщини та України. З цим вже стикнулися сьогодні. Депутати Дніпропетровської облради на свої телефони отримали повідомлення, в яких їм пропонувалась співпраця з агресором», – розповів заступник голови Ради оборони регіону.

Микола Лукашук заявив: всі фракції всіх політичних партій підтримують Президента, ЗСУ, Нацгвардію. Територіальну незалежність та суверенітет України.