Скільки сплачувати за світло жителям Дніпропетровщини

Електропостачальник YASNO нагадує: тарифи на електроенергію встановлюються державою, вони єдині для всіх жителів України та наразі залишаються без змін. Дізнатися детальніше про діючи тарифи можна на сайті YASNO.

Постачальник YASNO щомісяця отримує дані про обсяг споживання кожного клієнта від оператора системи розподілу. Після цього він проводить нарахування відповідно до тарифів та формує рахунки. Доставку платіжок на адресу клієнта здійснює Укрпошта. Якщо платіжка затримується, дізнатися скільки сплачувати за світло жителі Дніпропетровщини можуть одним зі зручних способів:

  • Особистий кабінет на сайті YASNO, в якому можна передавати показання лічильника, відстежувати нарахування та сплачувати за електроенергію без комісії.
  • Сторінка YASNO уFacebook – ви можете написати особисте повідомлення, вказавши повну адресу, ПІБ власника та номер особового рахунку.
  • Контакт-центр – за телефоном (056/067/050) 770-11-55 оператори нададуть актуальну інформацію щодо вашого особового рахунку.
  • Рахунок у Viber або SMS – клієнти, чиї контакти є у базі постачальника, отримують повідомлення з посиланням на рахунок, який одразу можна сплатити. Щоб користуватись сервісом, потрібно надати актуальний номер телефону оператору контакт-центру або у повідомленні на сторінці постачальника у Facebook.
  • Відділення банків чи «Укрпошти» – щоб дізнатися нарахування, потрібно назвати касиру свій особовий рахунок та адресу.
  • Системи комунальних розрахунків «ЄРЦ КП» у  Дніпрі та «НОВА-КОМ» у Кривому Розі, яким YASNO раз на місяць надає дані.
  • Інтернет-банкінг та платіжні системи: Приват24, Ibox, Monobank, EasyPay, IPay, Google Pay, PayHub, Portmone. При введенні номеру особового рахунку у меню «оплата електроенергії» відобразиться сума до сплати.

«Сплачувати за електроенергію потрібно до 20 числа кожного місяця. Якщо з певних причин ви вчасно не отримали платіжку, дізнатися суму до сплати завжди можна через онлайн-сервіси. Це швидко, зручно, а в умовах карантину ще й безпечно», – сказав директор YASNO у Дніпропетровський області Юрій Федько.