Складні опіки від петарди: у Дніпрі познущалися над твариною (Фото)

Волонтери Дніпра рятують жертву нелюдського експерименту — кота Яшу. Він потребує лікування і відповідно фінансів. Цій нещасній тварині довелося пережити справжній жах. Небайдужі дніпряни не зрозуміють, як можна вхопити довірливого вуличного котика, запхати йому до рота петарду та підпалити її. На щастя, петарда не розірвалася і котик не загинув.

«Яша отримав важкі опіки, пощастило, що кістки цілі. Зараз рятуємо йому життя. Котик молодий, і, сподіваємось, вилікується і буде жити довго і щасливо. Дуже розраховуємо на вашу допомогу», — написали волонтери «Верности».

_________________________________
ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою «Для Яши»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Яши» _________________________________________________
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.