Солісти Національної опери України отримали державні ордени Італії

Солісти Національної опери України отримали державні ордени Італії «Зірка Італії». Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури України.

«21 травня  під час спільного українсько-італійського мистецького проекту “Гала-Європа”, приуроченого до Дня Європи в Україні та 70-річчя Італійської Республіки, солісти Національної опери України народна артистка України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Анжеліна Швачка та народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Сергій Мегера отримали Державні ордени Італії «Зірка Італії», – йдеться у повідомленні.

За дорученням президента Італійської Республіки, посол Італії в Україні Фабріціо Романо  вручив найвищу державну нагороду Італійської Республіки, якою можуть бути нагороджені іноземні громадяни, зіркам Національної опери за їхній вагомий особистий внесок у популяризацію італійської культури та особливі заслуги в розвитку дружніх відносин і співробітництва між Італією і Україною.

«Сьогодні Національна опера України є однією з провідних оперних сцен Європи та світу. Італійські інституції тривало і надзвичайно плідно співпрацюють з цим мистецьким закладом, і я переконаний, що сьогоднішній Гала-концерт став цьому черговим свідченням», – відзначив  Фабріціо Романо.

Українсько-італійський мистецький проект “Гала-Європа” організований Міністерством культури України та Національною оперою України спільно з Посольством Італії та Італійським інститутом культури в Україні.

Добавить комментарий