????????????????????????????????????

У Нікополі пройшов чемпіонат області з велоспорту на шосе

21 травня мешканці Нікополя були свідками кільцевої гонки з велосипедного спорту на шосе. У завзятій боротьбі змагалися 60 найкращих спортсменів Дніпропетровської області. Про це інформує прес-служба Нікопольської міської ради.

«Нікополь завжди славився велосипедистами високого класу. Тільки за останні 5 років  Нікопольська дитячо-юнацька спортивна школа № 1 виховала майстрів спорту України -Катерину Медведєву,  Сергія Зоріна та Олексія Степаннікова,  які захищали честь нашої країни  у складі Національної збірної команди України», — повідомляє прес-служба.

Великий вклад у розвиток велосипедного спорту не тільки міста, але  і всієї країни вніс тренер-викладач Нікопольської спортивної школи № 1 Григорій Барабаш. Певний час Григорій Дмитрович працював головним тренером національної збірної команди  України та був головним тренером центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

На жаль, рік тому Григорія Дмитровича не стало. Організаторами змагань було прийнято рішення традиційно проводити травневий Чемпіонат Дніпропетровської області з велоспорту саме в Нікополі та присвятити його пам’яті Григорія Барабаша.

Це був другий день Чемпіонату області, у перший день учасники боролися за призові місця в індивідуальній гонці на 15 км (серед молодших юнаків, юнаків та юніорів), що проходила на Херсонській трасі (поворот на с. Капулівка). А вже наступного дня  — 22 травня, теж на Херсонській трасі, велосипедисти змагалися у парній гонці на 12,5 км (молодші юнаки) та 25 км (юнаки та юніори).

За підсумками проведення змагань вихованці Нікопольської спортивної школи № 1 завоювали 15 призових медалей. Так, в індивідуальній гонці на 15 км серед молодших юнаків всі сходинки п’єдесталу пошани зайняли наші хлопці: першим був Сергій Салашанський, другим та третім були два брати – Андрій та Артем Ракотянські. Нікопольський спортсмен Вадим Чорний став справжнім фаворитом, здобувши дві золоті медалі в індивідуальній гонці на 15 км і у кільцевій гонці, та срібну медаль у парній гонці на 25 км серед юнаків. Завзята боротьба розгорнулася у парній гонці на12.5 км серед молодших юнаків. Всі призові місця розіграли між собою Нікопольські спортсмени: Семен Симон та Ян Коломоєць були першими, Сергій Салашанський та Борис Митрофін – були другими, третіми були ва брати Андрій та Артем Ракотянські. У парній гонці на 25 км серед юнаків дві пари Нікопольських велосипедистів: Олександр Павлющенко та Вадим Чорний, Руслан Поліщук та Валентин Бубнов,  посіли друге та третє місця відповідно, поступившись першими місцями Дніпропетровським спортсменам.

Адміністрація ДЮСШ № 1 поздоровляє всіх вихованців  та їх тренерів Сергія Бабченко та Ігоря Бикова з високими досягненнями.

Добавить комментарий