Спалахи інфекцій: на Дніпропетровщині перевірять навчальні заклади

У Дніпрі та Дніпропетрвській області ведеться робота із покращання шкільного харчування. Зміни меню та технології приготування страв були впроваджені небезпідставно.

Хто винен?

За останні два роки в регіоні зафіксовано 13 спалахів гострих кишкових інфекцій, пов’язаних саме з порушенням організації харчування. Лише за 10 місяців поточного року маємо вже
6 спалахів та 55 постраждалих.

Начальник відділу сан­епіднагляду й організації розслідування спалахів ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Неля Полюхович зазначила, що у цьому винні постачальники продуктів харчування. Наприклад, коли на продуктах немає відповідного маркування, тоді неможливо визначити їхню якість, терміни зберігання тощо. «Усі ці фактори є підставою для того, щоб Держпродспоживслужба спільно з департаментом освіти та нау­ки обл­держадміністрації проаналізували проб­лемні питання в навчальних закладах і почали їх вирішувати », — коментує Неля Полюхович.

Питання ціни

Нещодавно було створено робочу комісію для проведення спільних перевірок навчальних закладів області та суб’єктів господарювання, які надають послуги з організації харчування дітей щодо дотримання вимог санітарного законодавства та законодавства у сфері безпеки харчових продуктів упродовж 2019-2020 років.

Щодо цін у шкільних їдальнях Неля Полюхович зауважила: «В регіоні є навчальні заклади, де вартість харчування на день складає 7 гривень. Ми розуміємо, що на таку суму виконати норми, передбачити «перші» страви та гарнір неможливо. За ці кошти дитина отримає чай та булочку. Тож ціноутворення буде переглянуто».

Держпродспоживслужба погодила приб­лизне тижневе меню в шкільних їдальнях. Зі списку страв вилучили ті, які можуть бути небезпечні в епідемічному сенсі. Йдеться про салати із заправками чи сметаною. Також для приготування їжі повинні викорис­товуватися овочі поточного сезону, а не минулорічні.

Неля Полюхович назвала перспективні напрями роботи — це покращання технологій приготування, удосконалення рецептів, контроль за вимогами зберігання страв, перевірка щодо постачання якісних продуктів та води, аналіз бюджету та доведення харчоблоків до сучасних вимог у школах міста та області.

«Сподіваємося, що все це дасть змогу звести до мінімуму реєстрацію спалахів інфекцій у навчальних закладах»,- наголосила начальник відділу санепіднагляду й організації розслідування спалахів ГУ держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Неля Полюхович.

Маргарита Сопільняк, фото з відкритих джерел