Спортсмени з Дніпра прославили рідне місто на міжнародній арені

Дніпровські спортсмени на чемпіонаті світу з дзюдо серед ветеранів (від 30 років і старших), який проходив у Лісабоні, завоювали 7 нагород: 1 золото, 1 срібло та 5 бронз. Вони увійшли до складу збірної України. Змагання зібрали майже 400 спортсменів із 43 країн.

Відкрив рахунок медалям представник вагової категорії до 81 кг – Анатолій Шевчук. Дзюдоїст уперше боровся на чемпіонаті світу і виграв бронзу.

спортсмени з Дніпра_дзюдо

У третій день змагань наші досвідчені спортсмени завоювали 4 медалі.

Переможцем у вазі до 100 кг став В’ячеслав Клешня. Раніше він був срібним призером чемпіонату світу-2012 і бронзовим призером цих змагань у 2013-му та 2015-му роках. Багаторазовий призер чемпіонатів світу та Європи 30+ Олексій Овчаренко поступися в сутичці В’ячеславу і втретє став віце-чемпіоном світових ветеранських першостей. А В’ячеслав Клешня – уперше чемпіоном світу 30+.

спортсмени з Дніпра_дзюдо

Іще дві бронзи цього ж дня виграли дзюдоїсти у вазі до 73 кг – Сергій Синілов та Андрій Чабан. Останній вперше брав участь у чемпіонаті світу 30+.

У завершальний день форуму на п’єдестал пошани піднялися ще два дніпрянини. Бронзовим призером у вазі до 90 кг став чотириразовий чемпіон світу серед майстрів Сергій Балабан. А у вазі +100 кг з бронзою завершив змагання Олександр Клешня.

спортсмени з Дніпра_дзюдо

Збірна України посіла друге місце медального заліку серед 43-х країн-учасниць.