Президент України нагородив орденом двох мешканок Дніпропетровщини

Президент України Володимир Зеленський нагородив орденом княгині Ольги дніпровську легкоатлетку Ганну Рижикова-Ярощук та самбістку з Кривого Рогу Катерину Москальову. Високу державну нагороду спортсменки з Дніпропетровщини отримали за медалі, здобуті на ІІ Європейських іграх у Мінську. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Зазвичай держава відзначає такими нагородами спортсменів після Олімпійських ігор або з нагоди свят. Дуже приємно, що цього разу Президент України високо оцінив виступи наших дівчат і на ІІ Європейських іграх», – зазначив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

Дніпрянка Ганна Рижикова-Ярощук стала чемпіонкою Європейських ігор. Легкоатлетка здобула дві «золоті» медалі у складі команди України у змішаних естафетах. Бігунку відзначили орденом княгині Ольги ІІ ступеня.

Самбістка Катерина Москальова з Кривого Рогу привезла з Мінська «срібло». Її нагородили орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Відзнакою Президента України «Орден княгині Ольги» нагороджують жінок за визначні особисті заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності, вихованні дітей у сім’ї.

Загалом Голова держави вручив українським спортсменам і тренерам 78 орденів та медалей.