Стало відомо про небезпечний симптом дефіциту магнію

Національний інститут охорони здоров’я Великобританії заявив, що магній бере участь у більш, ніж 300 реакціях в організмі. Потужними джерелами магнію можуть бути шпинат, горіхи, насіння та бобові. Нестача цих продуктів у раціоні може призвести до дефіциту магнію, як і хронічний алкоголізм та вживання деяких ліків, пише Жіночий світ з посиланням на Express.

Ранніми ознаками дефіциту магнію можуть бути втрата апетиту, нудота, блювота, слабкість та втома. Поступово симптоми дефіциту магнію погіршуються, це може призвести до оніміння, поколювання, м’язових скорочень і судом. Крім того, сильний дефіцит магнію може спричинити порушення серцевого ритму та спазми коронарних судин.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Британський фонд серця (BHF) заявив, що спазми коронарних артерій також відомі як стенокардія Принцметала. Ознакою цього стану є біль у грудях, спричинений скороченням серцевої артерії.

Біль у руці або щелепі також може супроводжувати біль у грудях, що також є симптомом серцевого нападу.

Деякі види стенокардії можуть бути викликані холодною погодою, фізичними навантаженнями, стресом і навіть можуть бути пов’язані з менструальними циклами у жінок.

На відміну від стенокардії, спричиненої жировими відкладеннями холестерину, стенокардія Принцметала виникає, коли в м’язовому шарі артеріальної стінки виникає спазм. Це призводить до тимчасового блокування артерії, яке може призвести до серцевого нападу, якщо серцевий м’яз позбавлений кисню.

Спазми ж виникають, коли в організмі надлишок речовин, які сприяють скороченню артерій, та нестача тих, які їх розслабляють. Також спазм може бути пов’язаний з запаленням у стінках судин.

Найбільше ризикують отримати дефіцит магнію люди, які страждають від діабету 2 типу, шлунково-кишкових захворювань та алкогольної залежності.

Медики рекомендують включити в раціон сою, арахіс, сочевицю та квасолю, щоб його уникнути.

фото: Жіночий Світ

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!