Сучасне медобладнання для лікарень та новий реабілітаційний центр  для учасників АТО: рік роботи команди Валентина Резніченка в ОДА

Рекордна кількість медобладнання, ремонти в лікарнях, нові амбулаторії та реабілітаційний  центр для демобілізованих. На Дніпропетровщині осучаснюють медичні послуги. Все це – за рік роботи команди голови ОДА Валентина Резніченка.
 
«Дніпропетровщина прийняла тисячі переселенців та поранених бійців АТО. Це – додаткове навантаження на лікарні області. Щоб всі пацієнти отримували якісні послуги, ми активно модернізуємо медзаклади. За рік придбали майже півсотні одиниць сучасного обладнання, відкрили 7 амбулаторій та новий реабілітаційний центр для атошників», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
У 2015-му на нове обладнання виділили вчетверо більше обласних коштів, ніж роком раніше – 149 млн. гривень. Лікарні отримали рекордну кількість високоспеціалізованих приладів – від магнітно-резонансного томографа до генетичного аналізатора. Загалом 46 одиниць.
В області відкрито перший реабілітаційний центр для воїнів АТО. Тут є лікувальні ванни та грязі, зал лікувальної фізкультури з сучасним обладнанням. До кожного – індивідуальний підхід.  З бійцями займається ціла команда фахівців: медики, психологи, психотерапевти.
У Дніпродзержинську, Павлограді, Кривому Розі, Нікополі відкрили 7 нових амбулаторій сімейної медицини. 47 медичних закладів по всій області відремонтували. Для всіх відділень реанімації та інтенсивної терапії закупили майже чотири десятки сучасних дизельгенераторів. Тепер в разі перебоїв в мережі або поганої погоди медзаклади не залишаться без електроенергії.
«Осучаснювати медзаклади продовжуємо цьогоріч. На придбання обладнання вже запланували 150 млн. гривень. Зокрема, купимо сучасний ангіограф, рентгенівський апарат, лабораторні аналізатори, апарати штучної вентиляції легенів та інше. Разом зі Світовим банком збираємося реконструювати ще 13 амбулаторій», – сказав Валентин Резніченко.

Добавить комментарий