Світ краси та фантазії: у Дніпрі відкрилася нова виставка

Світ краси й фантазії, схвильована розповідь про думки та почуття, барвисті натхненні образи. Все це – в роботах вихованців та керівників зразкового художнього колективу «Школа рукоділля». Найкращі твори вони покажуть на виставці «Руками створена краса». Подивитися буде на що – від ляльок-мотанок до виробів зі шкіри. Де та коли проходитиме виставка, розповіли в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА.

На виставці «Руками створена краса» представлять вишивки, в’язані вироби, ляльки-мотанки, інтер’єрні ляльки, вироби зі шкіри, м’які іграшки. Всі вони зроблені руками юних майстринь та їх педагогів зі «Школи рукоділля». У кожному з витворів – невичерпна фантазія. Яскраві роботи вже не раз отримували нагороди на всеукраїнських, обласних та міських виставках.

«Школа рукоділля» працює вже 20 років та має звання «Зразковий художній колектив». Тут працюють досвідчені педагоги, які допомагають розкрити творчий потенціал малечі. Вони пишаються своїми вихованцями. Зокрема, одну з учениць школи Анастасію Дегтяренко висунули на здобуття стипендії Президента України для молодих майстрів в 2017 році.

Виставка проходитиме з 23 листопада по 12 грудня в музеї «Літературне Придніпров’я» за адресою: пр. Д. Яворницького, 64, 1-ий поверх. Телефон для довідок: (056)778-01-00, (056)765-00-24.

Залишити відповідь