Схитрувати у транспорті Дніпра тепер не вдасться?

Відтепер у Дніпрі оплатити проїзд в електротранспорті можна за допомогою банківської картки. Установлення валідаторів (спеціальних пристроїв для зчитування карток) є другим етапом упровадження електронного квитка у Дніпрі

Термінали для оплати проїзду розробили спеціально для нашого міста. Система оплати приймає картки будь­якого банку та працює залежно від їхнього типу — безконтактно, через банківський чіп або магнітну стрічку. Уся процедура триває лише кілька секунд. Про те, що транзакція пройшла успішно, пасажира повідомить смайлик на екрані валідатора. У свою чергу, кондуктор перевіряє оплату за допомогою переносного терміналу — він прив’язаний до конкретного вагона, тож схитрувати не вдасться. Після цього контролер видає пасажиру відповідний чек.

Спочатку дана пілотна система з’явиться у трамваях першого маршруту, адже він найпопулярніший серед містян. Далі новацію започаткують у всьому електротранспорті. Для зручності пасажирів термінали встановлюватимуть біля кожних дверей вагона.

Цікаво, що така практика може стати першим світовим досвідом, коли оплату проїзду здійснюють виключно банківськими картками.