Технічне обслуговування – безпека та комфорт клієнтів Дніпропетровськгазу

Спеціалісти АТ «Дніпропетровськгаз» продовжують стояти на варті газового фронту нашого регіону. Вони активно проводять планові роботи та проводять обслуговування газових мереж.

Днями Інна, яка є власницею квартири в Новомосковську, звернулася до Дніпропетровськгазу, аби отримати послугу з технічного обслуговування. За її словами, жінка – свідомий споживач газу, який хвилюється за безпеку своєю родини та сусідів навіть у цей нелегкий для країни час.

Після перевірки газових мереж фахівцями газорозподільної компанії у квартирі Інни безпечне та безаварійне газопостачання.

«Я завжди переймаюся за свою безпеку та своєї родини, напевно як і кожен. Вже не перший раз замовляю послугу з технічного обслуговування у фахівців газорозподільної компанії. Вони завжди реагують швидко, приїжджають та професійно виконують свою роботу. Навіть розуміючи, що в Україні війна, для мене залишається важливим наявність безаварійного газопостачання у квартирі», – розповідає жінка.

Дніпропетровськгаз закликає усіх бути свідомими та піклуватися про свою безпеку! Послугу з ТО внутрішніх газових мереж можна замовити у відділі технічного обслуговування АТ “Дніпропетровськгаз” та у 104.ua Клієнтських просторах. Адреси центрів, які вже відновили роботу, за посиланням: http://surl.li/bocnq.